Dj Pomorskie

O mnie / Dj Wodzirej pomorskie

 to pseudonim artystyczny z muzyką i konsoletą jestem jak brat z siostrą.Swoją przygodę z muzyką i dj’skim fachem rozpocząłem już w wieku 15 lat. Od tego czasu zagrałem w wielu miejscach. Miałem okazje zagrać w wielu dyskotekach, klubach muzycznych na terenie województwa pomorskiego, ale i też na terenie całej Polski. Można było usłyszeć mnie zarówno na dużych scenach, jak i w dużych klubach muzycznych. Współpracowałem z wieloma znanymi Dj’ami z Polski i zagranicy.

Jako zajmuję się prowadzeniem oraz nagłośnieniem i oświetleniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Ponadto użyczam również własnego głosu przy produkcjach dźwiękowych do spotów reklamowych i jingli radiowych. Dźwięk muzyka to moja pasja.

Bez problemu rozpoznaje nastrój gości i dopasowuję się do potrzeb uczestników zabawy. Utrzymuję podczas zabawy ciągły kontakt z publicznością, dzięki czemu zawsze podczas zabawy osiągam zamierzony sukces. Moja ciepła barwa głosu i sceniczna charyzma oraz radiowa dykcja odgrywają niesamowite znaczenie jako Dj Wodzirej. Dysponuje nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym o dużej mocy, oświetleniowym jak i dużą wiedzą na ten temat.

Podstawą udanej zabawy jest towarzystwo oraz odpowiednia muzyka. Mam duże doświadczenie, wszechstronny repertuar.Państwa uwagi i wskazówki są dla mnie bardzo ważne, gdyż ciągle staram się by to Państwo byli najbardziej zadowoleni. Jestem otwarty i skory do wszelkiej współpracy.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: +48 609 403 737 , E mail:

Dj na Wesele Pomorskie