Pytania do Dj pomorskie

Pytania do Dj pomorskie

Organizując taką imprezę jak wesele czy studniówka lub bal, trzeba koniecznie pomyśleć nad zapewnieniem właściwej oprawy muzycznej.Dlatego też coraz częściej organizatorzy zamawiają: dj na wesela , dj na poprawiny, dj na studniówkę, dj na bal, dj na imprezę.

Jaki rodzaj muzyki gram na weselu i imprezach ?
Muzyka jest dostosowana w zależności od typu imprezy, jest to różna muzyka Polska i Zagraniczna czyli największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60′tych, aż do muzyki współczesnej. Staram się wyczuć styl muzyczny i przy czym goście będą  się najlepiej bawić w danym momencie.

Czy będziemy mieli wpływ na rodzaj muzyki ?
Jestem otwarty na wszelkie propozycję i życzenia odnośnie granych utworów muzycznych.Chciałbym zaznaczyć, że na pewno utworów nie zabraknie gdyż mam bardzo bogatą bibliotekę muzyczną. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się organizatorowi niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radze zaufać mojemu doświadczeniu dobieram utwory na podstawie gustów bawiących się gości jak i nowożeńców. Istnieje również możliwość zadedykowania komuś utworu.

Czy przyjeżdżam z własnym sprzętem?
Tak, zawsze przywożę ze sobą wszystko, czego potrzeba do zrobienia dobrej imprezy. Zarówno  sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetleniowy jest najwyższej jakości, dzięki czemu nie muszę się martwić o sprawne działanie a skupiam się na poprowadzeniu dobrze imprezy.

Jak zaplanować współpracę z Dj em ?
Wszelkie ważne szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są podczas pierwszej rozmowy na spotkaniu. Dodatkowe wszelkie informacje możemy ustalać klika dni przed weselem czy inną imprezą.

Ile kosztuje oprawy muzyczna wesela lub innej imprezy ?
Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od miejsca, ilości gości, wymagań Państwa oraz czasu trwania imprezy wszystko ustalane jest indywidualnie.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować termin ?
Rezerwacje terminu proszę dokonać niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Ze względu na to, iż większość imprez odbywa się w soboty i rezerwacje są z dużym wyprzedzeniem.

Jak zarezerwować termin ?
Najlepiej  zadzwonić, podać termin jakim są Państwo zainteresowani i swój numer telefonu oraz jeśli nie są Państwo jeszcze pewni na 100% dokonać wstępnej rezerwacji telefonicznej, której ważność jest na do max 7 dni.

Czy mamy limit co do ilości godzin pracy ?
Średnio impreza trwa 8 do 11 godzin w zależności od charakteru imprezy. Jeśli będzie potrzeba przedłużenia imprezy możemy zawsze to wspólnie uzgodnić.

Czy jesteśmy zobligowani do zapewnienia noclegu ?
Tak, jeśli Wesele odbywa się w dużej odległości od miejsca mojego zamieszkania. Ponadto gdy wybrali Państwo poprowadzenia Wesela i dodatkowo poprowadzenie Poprawin. Zapewnienie mi noclegu jest gwarancją dobrze poprowadzonych poprawin.

Jeśli mają Państwo jakieś inne pytania ?
Proszę zadzwonić lub napisać, a na pewno odpowiem na wasze pytania.

Tel: +48 609 403 737 , E mail: