Dj EMCE

Szukając Dj’a, Wodzireja do poprowadzenia Wesela lub innej imprezy prywatnej bądż firmoweje wpisujecie najcześciej do wyszukiwarki słowo “dj na wesele ” i dobrze Państwo trafili, nasz Dj’ski Duet poprowadzi Wesele lub inną imprezę w mieście Kościerzyna oraz okolicy Kościerzyny. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Chętnie poprowadzimy Wesele Poprawiny lub inną imprezę okolicznościową jako Wodzirej Dj.

Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, zabawy na weselu czy poprawinach oraz różnych innych imprezach okolicznościowych. Do dyspozycji waszej oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, poprowadzenie całej imprezy jako Dj i Wodzirej.

Każda impreza jest inna niepowtarzalna wymaga dobrze dobranej muzyki, a co najważniejsze odpowiedniego prowadzenia. Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości dopasowując się do potrzeb uczestników zabawy. Dj’ski Duet na Wesele Poprawiny Urodziny Kościerzyna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj Kościerzyna pomorskie