Dj Lębork ( Lebork )

Szukając Dj’a, Wodzireja lub inną imprezę okolicznościową najcześciej szukając dj’a z Lęborka wpisujecie w przeglądarkę”DJ LĘBORK” (DJ LEBORK) DJ Z LĘBORKAi dobrze Państwo trafili, nasz Dj’ski Duet poprowadzi waszą imprezę w Lęborku oraz okolicach. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej różnego rodzaju imprez okolicznościowych.Chętnie poprowadzimy Wesele Poprawiny Urodziny czy inną imprezę dla mieszkańców z miasta Lębork i okolic Lęborka.

Między innymi: WESELA POPRAWINY  JUBILEUSZE oraz bale, studniówki, połowinki, , plenery, imprez firmowe, bankiety i wiele innych.Jako DJ LĘBORK Mamy do zaoferowania oprawę muzyczną i oświetleniową oraz zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60’tych, aż do muzyki współczesnej.

Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, czy poprawinach oraz różnych innych imprezach okolicznościowych. Do dyspozycji waszej oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, poprowadzenie całej jako Dj i Wodzirej.

Każda jest inna niepowtarzalna wymaga dobrze dobranej muzyki, a co najważniejsze odpowiedniego prowadzenia. Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości dopasowując się do potrzeb uczestników .

Repertuar zawsze staramy się uzgadniać co pozwala nam w przybliżeniu poznać gusta gości.Ponadto staramy się wkomponować podczas całej zabawy utwory specjalnie bliskie wam, które są najczęściej proponowane przez was przed imprezą jako ulubione .

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj Lebork Dj Lębork