Dj Lębork ( Lebork )

Szukając Dj’ a, Wodzireja wpisując “DJ LĘBORK” (DJ LEBORK) DJ Z LĘBORKA Dobrze Państwo trafili, Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej różnego rodzaju imprez okolicznościowych.Chętnie poprowadzimy Wesele Poprawiny Urodziny czy inną imprezę dla mieszkańców z miasta Lębork i okolic Lęborka.

Między innymi: WESELA POPRAWINY URODZINY JUBILEUSZE oraz bale, studniówki, połowinki, rocznice, plenery, imprez firmowe, bankiety i wiele innych.Jako DJ LĘBORK Mamy do zaoferowania oprawę muzyczną i oświetleniową oraz zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60’tych, aż do muzyki współczesnej.

Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, zabawy na weselu czy poprawinach oraz różnych innych imprezach okolicznościowych. Do dyspozycji waszej oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, poprowadzenie całej imprezy jako Dj i Wodzirej.

Każda impreza jest inna niepowtarzalna wymaga dobrze dobranej muzyki, a co najważniejsze odpowiedniego prowadzenia. Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości dopasowując się do potrzeb uczestników zabawy.

Repertuar zawsze staramy się uzgadniać co pozwala nam w przybliżeniu poznać gusta gości.Ponadto staramy się wkomponować podczas całej zabawy utwory specjalnie bliskie wam, które są najczęściej proponowane przez was przed imprezą jako ulubione przeboje.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
Dj Lebork Dj Lębork

Napisz do nasz
Facebook
YouTube