Pytania do Dj pomorskie

Pytania do Dj pomorskie

Organizując taką imprezę jak wesele czy studniówka lub bal, trzeba koniecznie pomyśleć nad zapewnieniem właściwej oprawy muzycznej.Dlatego też coraz częściej organizatorzy zamawiają: dj na wesela , dj na poprawiny, dj na studniówkę, dj na bal, dj na imprezę.

Jaki rodzaj muzyki gramy na weselu i imprezach ?
Muzyka jest dostosowana w zależności od typu imprezy, jest to różna muzyka Polska i Zagraniczna czyli największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60′tych, aż do muzyki współczesnej. Staramy się wyczuć styl muzyczny i przy czym goście będą  się najlepiej bawić w danym momencie.

Czy będziemy mieli wpływ na rodzaj muzyki ?
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i życzenia odnośnie granych utworów muzycznych.Chcieli byśmy zaznaczyć, że na pewno utworów nie zabraknie gdyż mamy bardzo bogatą bibliotekę muzyczną. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się organizatorowi niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy.Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu dobieramy utwory na podstawie gustów bawiących się gości jak i nowożeńców. Istnieje również możliwość zadedykowania komuś utworu.

Czy przyjeżdżamy ze sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym ?
Tak, zawsze przywozimy ze sobą wszystko, czego potrzeba do zrobienia dobrej imprezy. Zarówno  sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetleniowy.Sprzęt jest najwyższej jakości sprawdzony, dzięki czemu nie musimy się martwić o sprawne działanie a skupiamy się na poprowadzeniu dobrze imprezy.

Jak zaplanować współpracę z Dj em ?
Wszelkie ważne szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są podczas pierwszej rozmowy na spotkaniu. Dodatkowe wszelkie informacje możemy ustalać klika dni przed każdą imprezą czy właśnie weselem.

Ile kosztuje oprawy muzyczna wesela lub innej imprezy ?
Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od miejsca, ilości gości ( co za tym idzie wielkości sali bankietowej do której dobierany jest odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy ).Ponadto od wymagań Państwa, czasu trwania imprezy, waszych możliwości.Staramy się wszystko uzgadniać indywidualnie tak by każda ze stron była zadowolonatrzeba.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ?
Rezerwacje terminu proszę dokonać niezwłocznie po podjęciu właściwej decyzji o organizacji imprezy. Ze względu na to, iż większość imprez odbywa się w soboty i rezerwacje są za zwyczaj z dużym wyprzedzeniem.

Jak zarezerwować termin ?
Najlepiej  zadzwonić bądź napisać, podać termin jakim są Państwo zainteresowani i swój numer telefonu oraz jeśli nie są Państwo jeszcze pewni na 100% dokonać wstępnej rezerwacji telefonicznej, której ważność jest od dnia rezerwacji do max 7 dni.

Czy mamy limit co do ilości godzin pracy ?
Średnio impreza trwa 8 do 11 godzin w zależności od charakteru imprezy. Jeśli będzie potrzeba przedłużenia imprezy możemy zawsze to wspólnie uzgodnić.

Czy jesteśmy zobligowani do zapewnienia noclegu ?
Tak, jeśli Wesele lub każda inna impreza odbywa się w dużej odległości od miejsca naszej siedziby. Ponadto gdy wybrali Państwo poprowadzenia np. Wesela i dodatkowo poprowadzenie Poprawin. Zapewnienie noclegu jest gwarancją dobrze poprowadzonych imprezy.

Jeśli mają Państwo jakieś inne pytania ?
Proszę zadzwonić lub napisać, a na pewno odpowiemy na wasze pytania.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj na Wesele