Dj Lębork pomorskie

Ślub i to niewątpliwie jedno z najważniejszych  wydarzeń w naszym życiu.Dokładamy wszelkich starań, żeby pozostała w pamięci  długo jako niezapomniana zabawa od samego wejścia na salę aż do finału.

Szukając Dj’ a, Wodzireja z Lębork dobrze Państwo trafili, Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Między innymi: WESELA POPRAWINY URODZINY JUBILEUSZE oraz bale, studniówki, połowinki, , plenery, imprez firmowe, bankiety i wiele innych.Jako DJ LĘBORK Mamy do zaoferowania profesjonalną oprawę muzyczną i oświetleniową oraz zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60’tych, aż do muzyki współczesnej.

Całość wzbogacamy o ciekawe, , zabawy na weselu czy poprawinach oraz różnych innych imprezach okolicznościowych. Do dyspozycji waszej oddaje swoje doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, poprowadzenie całej jako Dj i Wodzirej.

Każda jest inna niepowtarzalna wymaga dobrze dobranej muzyki, a co najważniejsze odpowiedniego prowadzenia. Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości dopasowując się do potrzeb uczestników zabawy.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj Lębork i okolice