Dj Pomorskie

O Nas / Dj Wodzirej pomorskie

EMCE & STOSZU to nasze pseudonimy artystyczne tworzące jedną grupę Dj’ską DEE JAY EMCE innymi słowy STOSZU & EMCE. Z muzyką i konsoletą jesteśmy jak brat z siostrą.Przygodę z muzyką i dj’skim fachem rozpoczęliśmy już w latach szkolnych. Od tego czasu zagraliśmy różne imprezy. Była okazja zagrać w dyskotekach, klubach muzycznych na terenie województwa pomorskiego, ale i też na terenie całej Polski.

Dj’e i  Wodzireje zajmujemy się prowadzeniem oraz nagłośnieniem i oświetleniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych.Dźwięk muzyka to nasza pasja.

Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości i dopasowujemy się do potrzeb uczestników zabawy. Utrzymujemy podczas zabawy ciągły kontakt z publicznością, dzięki czemu zawsze podczas zabawy osiągamy zamierzony sukces.

Podstawą udanej zabawy jest towarzystwo oraz odpowiednia muzyka. Mamy duże doświadczenie, wszechstronny repertuar.Państwa uwagi i wskazówki są dla nas bardzo ważne, gdyż ciągle staramy się by to Państwo byli najbardziej zadowoleni. Jesteśmy otwarci i skorzy do wszelkiej współpracy.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj na Wesele Pomorskie

Napisz do nasz
Facebook
YouTube