Dj Pomorskie

O Nas / Dj Wodzirej pomorskie

DEE JAY GRUPA “EMCE to nazwa naszej grupy Dj-skiej w skład której wchodzą dwójka doświadczonych Dj’ów / wodzirejów. Z muzyką i konsoletą jesteśmy jak brat z siostrą. Przygodę z muzyką i dj’skim fachem rozpoczęliśmy już w latach szkolnych. Od tego czasu zagraliśmy różne imprezy. Była okazja zagrać w dyskotekach, klubach muzycznych na terenie województwa pomorskiego, ale też na terenie całej kraju.

Dj/Wodzirej zajmujemy się prowadzeniem oraz nagłośnieniem i oświetleniem z wieloma różnymi możliwościami, dodatkami przed wszystkim Wesela ponadto różnego rodzaju imprezy okolicznościowe prywatne i firmowe .Dźwięk muzyka to nasza pasja.

Bez problemu rozpoznajemy nastrój gości i dopasowujemy się do potrzeb uczestników zabawy. Utrzymujemy podczas zabawy ciągły kontakt z publicznością, dzięki czemu zawsze podczas zabawy osiągamy zamierzony sukces.

Podstawą udanej zabawy jest towarzystwo oraz odpowiednia muzyka. Mamy duże doświadczenie, wszechstronny repertuar.Państwa uwagi i wskazówki są dla nas bardzo ważne, gdyż ciągle staramy się by to Państwo byli najbardziej zadowoleni. Jesteśmy otwarci i skorzy do wszelkiej współpracy.

TYLKO UDANA ZABAWA

Tel: 609 403 737
E mail:

Dj na Wesele Pomorskie