Jak wybrać Dj’a

Jak wybrać ✅ dobrego DJ-a na wesele lub inną imprezę w pomorskim ? Dj-a wodzireja, który zapewni niezapomnianą wspaniałą zabawę z odrobiną humoru i muzyką dla każdego pokolenia.

Róża Leske

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Markiem. Nasi goście bawili się świetnie na naszym weselu, my również 🙂 Polecamy najlepszego DJa

Anna Combik

Gdyby się udało dodać więcej gwiazdek z czystym sumieniem dalibyśmy wieksza ilość, bo na to zasługuje. Z ręką na sercu jesteśmy w stanie polecić bez wahania Pana Marka na każdą uroczystość poczynaweszy od wesela do poprawin. Jaki na inne uroczystości wykonanie pierwsza klasa. Klimat oświetlenie jak i muzyka. Jak najbardziej polecamy. Wesele nasze Jak i poprawiny 10/10. Jesteśmy bardzo wdzięczni za klimat, za jakość Jak i podejście. Brzydko mowiac robotę ktora wykonał była zajebista. Dziękujemy Anna&Dawid❤?

Jakub Miotke

Polecam bardzo tego DJ. Na mojej imprezie 18-nastkowej przy jego graniu każdy bawił się świetnie. Potrafi świetnie dobrać muzykę do towarzystwa tak żeby zadowolić młodsze i starsze towarzystwo. Prowadzi tez kreatywne i ciekawe konkurencje dla gości. Moim zdaniem najlepszy wybór na DJ!!! Polecam??

Justyna Rzoska

Najlepszy Dj ?właśnie odpoczywamy po weselu, które prowadził Dj Marek. Zabawa na sto dwa, tańce do białego rana, dla każdego coś miłego. Bardzo się cieszę z tej współpracy, wszystkie sugestie i prośby zostały spełnione. Nasi goście weselni cały czas ślą podziękowania za super zabawę. Także z całego serca polecamy. ??
Justyna i Michał

Natalia Milewska

Dj Emce grał na naszym weselu 29.05.2021. Nie ukrywam, że miałam wątpliwości, ponieważ nie mieliśmy okazji być na zabawie prowadzonej właśnie przez Marka. Ale okazał się świetnym DJ. Profesjonalny sprzęt, doskonałe wyczucie muzyczne. Goście bawili się razem z nami do białego rana. Marek spełniał wszystkie nasze prośby, ale też nam doradzał i proponował różne zabawy/ rozwiązania. Widać było zaangażowanie. My i nasi goście byliśmy zachwyceni DJ duetem. Gdybym raz jeszcze miała wybrać oprawę muzyczną na pewno bym wybrała ponownie DJ Emce. Myślę, że jeszcze się spotkamy! Serdecznie polecamy i dziękujemy za świetną zabawę! Natalia & Dawid

Angelika Myk

Bardzo polecamy na wesele. Goscie zadowoleni my rowniez ?

Marta Cz

Szczerze polecam dj Emce. Panowie wykonali kawał dobrej roboty na naszym weselu. Z powodu covid znacznie zmniejszyła się liczba osób i były obawy czy uda się porwać gości do zabawy, jednak wszyscy bawili się doskonale 🙂 Zarówno oprawa muzyczna jak i oświetleniowa na medal. Skorzystaliśmy również z oferty fotobudki oraz ciężkiego dymu, który był wspaniałym dodatkiem do naszego pierwszego tańca. Panowie uzgadniali z nami na bieżąco kolejne etapy imprezy i słuchali też naszych sugestii. Raz jeszcze dziękujemy 🙂

Joanna Skowron

Zastanawialiśmy się długo nad wyborem DJ , bądź zespołu muzycznego na nasze wesele,
potem pojawił się jeszcze covid19 co zmieniło termin naszego wesela.
Sugerowaliśmy się nie tylko opiniami w internecie ale również rozmową w cztery oczy i szczerze?
Dobrze wybraliśmy Panów Dj’ów możemy z czystym sumieniem polecić innym.
Nasi goście byli zadowoleni bez względu na wiek. Muzyka była dopasowana do wszystkich gości,
na podstawie naszych propozycji.Ponadto ładnie dopasowane oświetlenie do naszej sali, super dekoracja ścian światłem,
fajne zabawy a na koniec obolałe nogi, które nie dawały zapomnieć o zabawie.
Lider duetu od samego początku był z nami w dobrym kontakcie to człowiek, który doradzi, jest otwarty na pomysły i bardzo pomocny,
dzięki Jego sugestią nasze wesele było udane.
Naprawdę warto powierzyć oprawę wesela i innych imprez.
Pozdrawiamy Joanna z Marcinem pewnie się jeszcze spotkamy gdzieś na imprezie.

Malwina Myka

Ja osobiście bardzo polecam ten zespół przemiłych Panów! 🙂 niecały miesiąc temu grali na moim weselu i nie wyobrażam sobie kogoś innego kto tak świetnie poprowadziłby cała imprezę. Od samego początku nasi goście wyrwali się na parkiet, konkursy, które pomogły im się zapoznać już w pierwszym bloku muzycznym totalnie mega. Pan Marek nie tylko potrafi dobrać muzykę pod gości na zasadzie obserwacji ale do tego jest świetnym wodzirejem. Cały czas kontakt z gośćmi, z para młoda. Jestem dość młoda Panna Młoda i blok KLUBOWY, który zrobił typowo pode mnie i naszych najbliższych znajomych w grupie wiekowej 20-25 lat był nie do opisania! Wesele marzeń w dużej mierze za sprawa świetnego zespołu. Duży ukłon z mojej strony, jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam z całego serca! :)))

Barbara Kurkowik

Dziękuje za dobrze przeprowadzoną zabawę i polecam

Aleksandra Palchowiak

Bardzo miła ekipa z profesjonalnym podeściem, bez problemów. Świetna muzyka. Polecam i jeszcze skorzystam

Wiktoria Plisowik

Polecam od początku do końca super prowadzenie stosowne do okoliczności (jubileusz) pełny profesjonalizm, serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę.

Więcej >>